Για εργοδότες
Κωδ:TECHNICAL_2024_05
ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

 Ο Όμιλος εταιρειών Parametros Group ειδικεύεται στην παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών αποθήκευσης, διανομής και μεταφοράς προϊόντων ελεγχόμενης θερμοκρασίας στην Ελλάδα από το 2005. Διαθέτει 3 Κέντρα Διανομής πολλαπλών θερμοκρασιών σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη και Ιδιόκτητο στόλο φορτηγών πολλαπλών θερμοκρασιών.
 Δέσμευση του ομίλου είναι η δημιουργία ενός περιβάλλοντος εργασίας που θα εμπνέει και θα ανταμείβει τους ανθρώπους του, επιδιώκοντας διαρκή προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη, βασισμένο στα πρότυπα της αφοσίωσης και της ηθικής. Στο πλαίσιο της διεύρυνσης των δραστηριοτήτων του ο όμιλος επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό του έναν Γενικό Συντηρητή.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση κτηριακού & μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Υδραυλικά συστήματα & αποχετεύσεις
  • Συντήρηση Μηχανημάτων Αποθήκης (χειροκίνητα & ηλεκτρικά παλετοφόρα, κλαρκ κ.λ.π.)
  • Ελαιοχρωματισμοί
  • Επισκευές πορτών και Πάνελ Ψυκτικών Θαλάμων
  • Συντήρηση χώρου γραφείων
  • Διάγνωση & Αποκατάσταση βλαβών του συνόλου των ανωτέρω

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής