Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΕΠΙΒΛΕΨΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ

Η KATASKEVAZEIN A.B. E. E. αναζητά μηχανικό για  διαχείριση Έργων Ανακαίνισης και Κατασκευής.

Αρμοδιότητες :

  • Συντονισμός υπεργολάβων και προμηθευτών στα εργοτάξια ανακαινίσεων
  • Επίβλεψη ποιότητας της κατασκευής
  • Παρακολούθηση του χρονοδιαγράμματος των έργων
  • Προ-μετρήσεις και επιμετρήσεις των εργασιών των έργων
  • Επικοινωνία, διαχείρηση πελατών

Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανικού (Πολιτικού, Δομικών έργων, Αρχιτέκτονα, κ. α)
  • Εμπειρία σε εργοτάξια
  • Γνώση MS Office, AutoCAD
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Μεταφορικό Μέσο

Παροχές :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Έξοδα κίνησης
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον

 Η KATASKEVAZEIN A.B. E.E., ασχολείται με, την ανακαίνιση, την κατασκευή-ανέγερση Κτιρίων και με την ανάπτυξη Ακινήτων στην περιοχή της Αττικής.

Κατασκευάζουμε σπίτια λειτουργικά και όμορφα.

Και είμαστε μια εταιρεία που θέλουμε να προσελκύουμε, να συναρπάζουμε και να εξελίσσουμε ξεχωριστούς και αφοσιωμένους συνεργάτες με εξαιρετικές δεξιότητες.

Μπορείς να κάνεις την αίτησή σου εδώ και θα έρθουμε σε επικοινωνία μαζί σου.

Ίλιον
πριν 13 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Συμβόλαιο / Ελεύθερος επαγγελματίας / Αυτοαπασχολούμενος/η