Για εργοδότες
Τεχνικός υποστήριξης προγραμμάτων-λογισμικού

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ-ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

Η εταιρεία “FORTUNET HELLAS IKE” ζητεί άμεσα Τεχνικό Υποστήριξης Προγραμμάτων -Λογισμικού,

Καθήκοντα

  • Παροχή απομακρυσμένης τεχνικής υποστήριξης στο Λογισμικό της (Real Estate CRM)
  • Εκπαίδευση πελατών στο Λογισμικό της,
  • Καθοδήγηση και βοήθεια των πελατών κατά την υλοποίηση του Λογισμικού.

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο κατεύθυνσης σχετικής με την Πληροφορική από
    Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι./Ι.Ε.Κ.
  • Απαραίτητες γνώσεις σε HTML και CSS
  • Γνώση αγγλικών
  • Ελάχιστη εργασιακή εμπειρία: 12 μήνες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια, ευγένεια και αντίληψη
  • Συνεργατικότητα
  • Θέληση για προσωπική ανάπτυξη

Πρόκειται για εργασία πλήρους απασχόλησης ( 09.00 – 17.00 ) αορίστου χρόνου. Η
εταιρεία προσφέρει άριστο περιβάλλον εργασίας και πολύ καλή εκπαίδευση.

Αποστολή βιογραφικών: info@fortunethellas.gr ( 09.00 – 17.00 )

Καλλιθέα
πριν 13 μέρες