Για εργοδότες
Κωδ:TND 2024
Στέλεχος Διαχείρισης Διαγωνισμών

H ΚΑΓΙΑΦΑΣ – Βιομηχανικά Εργαλεία -εισαγωγική και εμπορική εταιρεία- με εδραιωμένη θέση στην Ελληνική αγορά στους τομείς των βιομηχανικών ειδών και εργαλείων, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Στέλεχος Διαχείρισης Έργων και Διαγωνισμών

Περιγραφή θέσης:

Στο πλαίσιο ενίσχυσης της ομάδας πωλήσεων, αναζητούμε στέλεχος με ειδίκευση στους διαγωνισμούς δημοσίου.

Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την παρακολούθηση και τη διαχείριση της διαγωνιστικής διαδικασίας, από την προετοιμασία και κατάθεση των φακέλων προσφοράς ως και τη σύναψη των συμβάσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή αναζήτηση στις ηλεκτρονικές πλατφόρμες προκηρύξεων
  • Προετοιμασία, σύνταξη και κατάθεση τελικού φακέλου (συλλογή και έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής – τεχνική & οικονομική προσφορά – δικαιολογητικά κατακύρωσης – σύμβασης)
  • Διαχείριση και κοστολόγηση του προϋπολογισμού του διαγωνισμού.
  • Διαχείριση πελατών και επικοινωνία με τις αναθέτουσες αρχές πριν και μετά την υλοποίηση του διαγωνισμού.
  • Τήρηση αναλυτικού αρχείου συμμετοχής και αποτελεσμάτων των Διαγωνισμών
  • Έρευνα αγοράς για την ανεύρεση νέων προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση χρήσης πλατφόρμας υποβολής διαγωνισμών
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Μεθοδικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ευχέρεια παρακολούθησης διαφόρων project παράλληλα και καθορισμός προτεραιοτήτων
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγματεύσεων
  • Διασφάλιση ορθής χρήσης εμπιστευτικών πληροφοριών
  • Γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση εφαρμογών MS Office και επιθυμητή γνώση ERP προγραμμάτων

Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Υψηλό ετήσιο bonus επίτευξης στόχων
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας και δυνατότητα τηλεργασίας
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον με γρήγορο ετήσιο ρυθμό ανάπτυξης

Για την αποστολή βιογραφικού, οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν στο info@kayafas.gr, με θέμα «TND 2024».

Kayafas Industrial Tools is committed to treating all people equally and with respect irrespective of their age, disability, marriage or civil partnership, pregnancy or maternity, ethnicity, race, religion or belief, sex, or sexual orientation.

Μοσχάτο
πριν 10 μέρες