Για εργοδότες
Κωδ:SEC_2023
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Η εταιρεία

FARMECO A.E.

Μια από τις κορυφαίες εταιρείες του κόσμου στο χώρο των δερμοκαλλυντικών με πολυετή, πετυχημένη παρουσία στην ελληνική και διεθνή αγορά, χάρη στη δυναμική των ηγετικών της προϊόντων COVERDERM

ΖΗΤΑ

Περιγραφή Θέσης:

  • Υποστήριξη πωλήσεων Εσωτερικού/Εξωτερικού.
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Εσωτερικού/ Εξωτερικού.
  • Διαχείριση προσφορών, παραγγελιών, τιμολογήσεων, πληρωμών και παραδόσεων.
  • Υποστήριξη εργασιών Λογιστηρίου
  • Διαχείριση αλληλογραφίας Εσωτερικού/Εξωτερικού.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικών εγγράφων.
  • Οργάνωση και εκτέλεση των καθημερινών εργασιών του γραφείου.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Σχολής Λογιστικής (ΤΕΙ, ΑΕΙ ή ιδιωτικής σχολής).
  • Άριστη γνώση του Microsoft Office.
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά).
  • Γνώσεις εμπορικών διαδικασιών.
  • Ικανότητα στην επικοινωνία και στην οργάνωση της εργασίας.
  • Αποτελεσματικότητα και ομαδικότητα.
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών.
  • Ηλικία +/- 30 ετών.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Μόνιμη κατοικία κοντά στην εργασία.
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας.

Προσφέρονται:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας (Γαλάτσι, Αθήνα).
  • Ανάπτυξη εμπορικών και οργανωτικών ικανοτήτων.
  • Διεθνές και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας.
  • Σταθερή θέση εργασίας.
  • Πενθήμερο συνεχόμενο ωράριο.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες να στείλουν το βιογραφικό τους υπ' όψιν κας Φώτου, αναφέροντας τον κωδικό SEC, στο email: inbox@farmeco.com ή στο fax : 210 2136036

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 2131701

Αθήνα
πριν 11 μέρες