Για εργοδότες
PERSONAL ASSISTANT-ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

PERSONAL ASSISTANT – ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Κύρια καθήκοντα/βασικές αρμοδιότητες της θέσης:

  • Διαχείριση του ημερολογίου του Προέδρου της Εταιρείας.
  • Οργάνωση  του προγράμματος συναντήσεων.
  • Συντονισμός και διευθέτηση των επαγγελματικών ταξιδιών, συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων, εισιτηρίων, διαμονής, κλπ.
  •  Βασικό ρόλο στην υποστήριξη της οργάνωσης και υλοποίησης των Εταιρικών εκδηλώσεων.
  • Ενεργή συμμετοχή με παρουσία σε επαγγελματικά ταξίδια στο εσωτερικό και εξωτερικό.
  • Η διαχείριση της αλληλογραφίας ( γραπτή και ηλεκτρονική ) του Προέδρου καθώς και τις τηλεφωνικές του κλήσεις.

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων, Νομικής, Οικονομικών ή και Πολιτικών επιστημών
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορική και γραπτή επικοινωνία) και άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Microsoft Office (ιδιαίτερα Word, Excel, PowerPoint, Outlook )
  • Αναλυτική και σύνθετη σκέψη
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες, δεξιότητες multitasking και ικανότητα στη τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση, προσαρμοστικότητα σε ταυτόχρονες πολλαπλές ενέργειες-εργασίες, ανάληψης ευθυνών & επίλυσης προβλημάτων
  • Κριτική αντίληψη για επίλυση προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως τυπικών προσόντων)
  • Σταδιοδρομία σε ένα ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και συνεργασίας
  • Ευκαιρίες συνεχούς εκπαίδευσης & ανάπτυξης
Δάφνη
πριν 10 μέρες