Για εργοδότες
Κωδ:SAS2/2024
Γραμματειακή υποστήριξη τομέα πωλήσεων / Sales Administrative Support

Η Eταιρεία ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας υλοποιώντας τη διάθεση, εγκατάσταση και τεχνική υποστήριξη ιατρικών μηχανημάτων υψηλής τεχνολογίας σε νοσοκομεία, κλινικές και ιδιωτικά ιατρεία, καθώς και την εκπαίδευση του επιστημονικού προσωπικού στη λειτουργία τους.

Eνδιαφέρεται για την άμεση πρόσληψη υπαλλήλου σε θέση: Γραμματειακή Υποστήριξη Τομέα Πωλήσεων / Sales Administrative Support, με έδρα την Αθήνα.

Kύριες αρμοδιότητες της θέσης:

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων τομέα πωλήσεων
  • Υποδοχή και οργάνωση γραφικής ύλης
  • Τήρηση αρχείου πιστοποιητικών, μεταφράσεις κειμένων, εσωτερική διακίνηση εγγράφων κ.α.
  • Προετοιμασία συναντήσεων
  • Υποστήριξη στην προετοιμασία & αποστολή προσφορών προς τους πελάτες της εταιρίας
  • Υποστήριξη τμήματος διαγωνισμών
  • Προετοιμασία/ανάρτηση συνοπτικών προσφορών Δημοσίου
  • Καταχώρηση προσφορών στο ηλεκτρονικό σύστημα (Soft1) της Εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Εταιρείας

Προσόντα:

  • Επιθυμητός τίτλος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία  1-2 ετών σε ανάλογη θέση (στον ιατροτεχνολογικό κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας  (γραπτή-προφορική χρήση)
  • Άριστη γνώση εφαρμογών γραφείου (Office 365)
  • Επιθυμητή γνώση λογισμικού Soft1 ή άλλων αντίστοιχων ERP συστημάτων
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Νέο Ψυχικό
πριν 11 μέρες