Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Η Πουκαμισάς Εκπαιδευτικές Επιχειρήσεις Α.Ε. με έδρα την Αργυρούπολη αναζητά υπάλληλο γραφείου για πενθήμερη πρωϊνή μερική απασχόληση (4h, 9:30-13:30) στη γραμματεία της Κεντρικής Διοίκησης του Ομίλου.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των μονάδων του Ομίλου.
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (email).
  • Διαχείριση Microsoft Office (word-excel).

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστος χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Ικανότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλών εργασιών και διαχείρισης χρόνου.
  • Αίσθημα ευθύνης, συνέπεια, ειλικρίνεια και δέσμευση για το αποτέλεσμα.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.

Παροχές:

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής Εκπαίδευση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Βασικός μισθός 4ωρης απασχόλησης: 415€ μεικτά
  • Διατακτική 50€.
Αργυρούπολη
πριν 13 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Μερική απασχόληση