Administration Support για τα γραφεία του Χαλανδρίου και του Συντάγματος

Administration Support

Η Εταιρεία Μας

  • Έχει χαράξει 20 Χρόνια επιτυχημένης πορείας και συνεχίζει δυναμικά.
  • Αναπτύσσεται συνεχώς με ήδη 5 Γραφεία και περισσότερα από 200 άτομα ανθρώπινο δυναμικό.
  • Έχει προσελκύσει άμεσες ξένες επενδύσεις ιδιωτών στη χώρα μας ύψους 120.000.000€.
  • Παρέχει στους ανθρώπους της Premium εγκαταστάσεις 850 τ.μ.
  • Έχει αναγνωριστεί ως το κορυφαίο γραφείο με παγκόσμιες διακρίσεις και πλήθος βραβευμένων συνεργατών.
  • Η RE/MAX Properties Investment έχει βραβευτεί ως το καλύτερο Single Real Estate Office από το European Properties Awards για 3 συνεχόμενα έτη.

Απαραίτητα προσόντα

  • Τίτλος σπουδών ΑΕΙ/ ΤΕΙ (πτυχίων Οικονομικών, Λογιστικής, Management ή σχολής με παρεμφερές αντικείμενο σπουδών θα εκτιμηθεί).
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό/ προφορικό επίπεδο. Επιπλέον ξένη γλώσσα επιθυμητή.
  • Άριστη γνώση χειρισμού H/Y
  • Διετής (2) προϋπηρεσία σε θέση γραμματειακής υποστήριξης
  • Η προϋπηρεσία στο χώρο του Real Estate θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος και συντονισμός όλων των υποστηρικτικών εργασιών του γραφείου.
  • Οργάνωση και διαχείριση ελληνικών και Ξένων ακινήτων - πελατολογίου
  • Data entry
  • Συνεργασία και επικοινωνία  με τους συνεργάτες του γραφείου
  • Έρευνα αγοράς  Ακινήτων και καταχώρηση τους στο CRM της εταιρίας.
  • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου
  • H θέση θα αναφέρετε στην Administration Manager της εταιρίας.

Απολαβές

  • Σταθερές μηνιαίες μεικτές αποδοχές/ Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Διαρκής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων και συνεδρίων
  • Σύγχρονες  συνθήκες εργασίας σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον.
  • Δυνατότητα ιδιωτικής ασφάλειας .
Χαλάνδρι
πριν 14 μέρες