Για εργοδότες
Λογιστής
16-50
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

O Όμιλος εταιριών NextCom αναζητά να προσλάβει λογιστή με έδρα στα γραφεία της Αθήνας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Λογιστικής ή Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στο συγκεκριμένο αντικείμενο
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού πληροφοριακών συστημάτων Taxis, ΑΑΔΕ, ΕΡΓΑΝΗ
  • Έκδοση μισθοδοσίας
  • Καλή γνώση ασφαλιστικής, εργατικής και φορολογικής νομοθεσίας
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών αγορών/πωλήσεων
  • Καταχώρηση δαπανών & Τιμολογήσεις
  • Συμφωνία υπολοίπων με πελάτες/προμηθευτές
  • Υποστήριξη σε όλο το φάσμα εργασιών του Λογιστηρίου

Παροχές:

  • Άμεση πρόσληψη
  • 5νθήμερη απασχόληση αορίστου χρόνου
  • Σύγχρονα γραφεία στο κέντρο της Αθήνας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβής
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Λογιστής
Αθήνα