Για εργοδότες
Βοηθός Λογιστηρίου
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ανάπτυξης και διαχείρισης ακινήτων με έδρα στα βόρεια προάστια (πλησίον σταθμού μετρό), ζητεί βοηθό λογιστηρίου.

Πρόκειται για θέση μερικής απασχόλησης Δευτέρα - Παρασκευή 9:00πμ - 3:00μμ.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου
  • Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση φορολογικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων ERP και MS Office (word - excel)
  • Οργανωτικές ικανότητες με προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Μεθοδικότητα, ευελιξία, συνέπεια και ομαδικότητα
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών εντός χρονοδιαγράμματος
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών

Αρμοδιότητες

  • Εκτέλεση και παρακολούθηση συναλλαγών (προμηθευτών, πελατών, φορολογικών και ασφαλιστικών)
  • Ενημέρωση προγράμματος ERP (softone)
  • Υποστήριξη λογιστηρίου σε θέματα αρμοδιότητάς του
  • Επικοινωνία με προμηθευτές, πελάτες, τράπεζες για θέματα αρμοδιότητάς του
  • Σύνταξη αναφορών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης σε ένα ραγδαία αναπτυσσόμενο κλάδο
  • Σύγχρονο, φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Χολαργός
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση