Για εργοδότες
Βοηθός Λογιστή
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Απαραίτητα Προσόντα

Κάτοχος Πτυχίου Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης.

Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε μηχανογραφημένο λογιστήριο.

Καλή γνώση MS Word, ME Excel, (γνώση ERP Soft1 θα εκτιμηθεί).

Καλή γνώση Αγγλικών.

Προσοχή στην λεπτομέρεια, μεθοδικότητα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευχέρεια στην επικοινωνία, οργανωτικές ικανότητες, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα.

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Αρμοδιότητες

Καταχώρηση παραστατικών Γ’ κατηγορίας.

Έλεγχος Τιμολογήσεων.

Έλεγχος και καταχώρηση κινήσεων τραπεζικών λογαριασμών, ταμείων, καρτών.

Συμφωνία Βιβλίων με myData.

Συμφωνία υπολοίπων Πελατών – Προμηθευτών.

Διαχείριση προσλήψεων – αποχωρήσεων και υποβολή καταστάσεων στο Π.Σ. ΕΡΓΑΝΗ.

Αρχειοθέτηση.

Τι προσφέρουμε

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Προοπτικές εξέλιξης

Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων

Ηράκλειο