Θέσεις Έργασίας

Find Jobs | Post Resume | my careerbuilder | Help

Στοιχεία αγγελίας

Σχέση απασχόλησης - Πλήρης ΑπασχόλησηΑπαιτούμενη Προϋπηρεσία - ΚανέναΚατηγορίες - Ασφάλειες

Περιγραφή

Το insurancemarket.gr αναζητά: Ασφαλιστικούς Συμβούλους Υγείας

Χαρακτηριστικά Θέσης:

Το insurancemarket.gr , το πρώτο πραγματικό Online marketplace ασφαλειών , όπου παρουσιάζονται αναλυτικά τα προγράμματα και οι εξατομικευμένες προσφορές των μεγαλύτερων ασφαλιστικών εταιρειών, αναπτύσσεται και αναζητά ασφαλιστικούς συμβούλους υγείας στην προσπάθεια στελέχωσης του παραγωγικού δικτύου Υγείας.

Ο Ρόλος του Ασφαλιστικού συμβούλου είναι να προσφέρει τις καλύτερες προτάσεις ασφάλισης υγείας ανταποκρινόμενος στις ανάγκες των πελατών. Λειτουργεί ακολουθώντας το όραμα και τις αρχές του insurancemarket.gr για υποστήριξη , φροντίδα και αντικειμενικότητα , πάντα προς όφελος του πελάτη. Υποστηρίζει και καθοδηγεί ένα έτοιμο πελατολόγιο στην πιο σωστή επιλογή ασφάλισης Υγείας.

Είναι μια μοναδική ευκαιρία καριέρας , όπου η εξέλιξη και το εισόδημα του διαμορφώνονται σύμφωνα με τη προσωπική δραστηριότητα του.

Σχετικά με την εταιρεία insurancemarket.gr.

Θέλοντας να αλλάξει την ελληνική αγορά στον τομέα επιλογής ασφαλειών , το insurancemarket.gr είναι πλέον το μεγαλύτερο site σύγκρισης ασφαλιστικών προϊόντων στην Ελλάδα.

Εισάγοντας διαφάνεια και καινοτόμες λύσεις καταφέρνει να είναι πάντα σύμμαχος του Έλληνα καταναλωτή στην σύγκριση , επιλογή και απόκτηση του βέλτιστου προϊόντος και υπηρεσίας ασφάλισης .

Η φροντίδα , η ουσιαστική , αντικειμενική και αμερόληπτη καθοδήγηση των πελατών μας στην καλύτερη επιλογής προγραμμάτων ασφάλειας, είναι αυτό που μας καθιστά πρώτη επιλογή στην συνείδηση του καταναλωτή.

Στόχος μας: να είμαστε πάντα δίπλα στον πελάτη οι σύμβουλοί του στην ορθότερη επιλογή ασφάλειας!

Αρμοδιότητες Ασφαλιστικού Σύμβουλου Υγείας:
  • Διαχειρίζεται και υποστηρίζει πελατολόγιο της εταιρείας
  • Αναζητά και προσφέρει λύσεις ασφάλισης προσανατολιζόμενος στις ανάγκες του πελάτη.

Απαραίτητες Δεξιότητες - Προσόντα:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον τομέα ασφαλειών υγείας τουλάχιστον 3 έτη .
  • Εμπειρία και άριστη γνώση ασφαλιστικής αγοράς στον τομέα υγείας.
  • Πολύ καλή γνώση Υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πιστοποίηση Ασφαλιστικού Συμβούλου τύπου Α.

Υποχρέωση:
  • Να διατηρεί ασφάλιση μέσω ΟΑΕΕ.

Παρέχονται:
  • Σταθερός Μισθός
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
    • Υψηλές Προμήθειες
    • Bonus παραγωγικότητας και επίτευξης στόχων εταιρείας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση στα ζητήματα ασφαλειών αλλά και συστημάτων της εταιρείας.
  • Δυνατότητα για ευέλικτη εργασία και αυτονομία
  • Δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας

Περιγραφή Εταιρίας

  • MFT21067R0Q8G39BRMB.jpg
  • Υπεύθυνος επικοινωνίας : Insurance Market
  • Κωδικός αγγελίας : 81/44
  • Όλες οι θέσεις

Ξεκινήστε την Αίτηση!

Δώστε μας το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία αίτησης και για να σας στέλνουμε όμοιες θέσεις με την Health θέση. .

Το email δεν είναι έγκυρο Απαιτείται email

Όταν απαντάτε σε μια αγγελία μέσω του Kariera.gr αποδέχεστε τους Όρους & Προϋποθέσεις Χρήσης που αφορούν τη χρήση του site.