Θέσεις Έργασίας

Find Jobs | Post Resume | my careerbuilder | Help

Στοιχεία αγγελίας

Σχέση απασχόλησης - Πλήρης ΑπασχόλησηΕλάχιστη Απαιτούμενη Εκπαίδευση - ΤΕΙΑπαιτούμενη Προϋπηρεσία - Τουλάχιστον 3 έτος/ηΑπαιτήσεις ταξιδιών - Έως 25%Κατηγορίες - Επαγγέλματα Υγείας, Μάρκετινγκ / Έρευνα Αγοράς, Πωλήσεις

Περιγραφή

Κορυφαία εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της υγειάς επιθυμεί να προσλάβει

ΠΩΛΗΤΗ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

 (με έδρα την Αττική)

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη των πελατών (φαρμακεία) ευθύνης του.
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και εμπορικός προσανατολισμός.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών.
  • Ανοικτή επικοινωνία, ομαδικό πνεύμα, συνεργατικότητα.

Απαιτήσεις

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 2 - 3  έτη σχετικής προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητά από τον κλάδο του Φαρμακείου ή / και των FMCG.
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ.
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και εφαρμογών MS. Office.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης.
  • Δυνατότητα ταξιδιών.

Τι προσφέρει η εταιρεία:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Bonus και Προμήθεια επίτευξης στόχων.
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό.
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητα ανάπτυξης.

Αποστολή βιογραφικών με κωδικό (SS/01) στην ηλεκτρονική διεύθυνση [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ].

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη.