Θέσεις Έργασίας

Find Jobs | Post Resume | my careerbuilder | Help

Στοιχεία αγγελίας

Σχέση απασχόλησης - ΑδιάφοροΕλάχιστη Απαιτούμενη Εκπαίδευση - ΤΕΙΑπαιτούμενη Προϋπηρεσία - 1 έως 3 χρόνιαΚατηγορίες - Επαγγέλματα Υγείας, Πωλήσεις

Περιγραφή

Η εταιρεία ISOPLUS A.E., με αφορμή την εκπροσώπευση της MUSTELA στην ελληνική αγορά, επιθυμεί να ενισχύσει την ομάδα της με:

Ιατρικό Επισκέπτη (Αθήνα)

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Επισκέψεις σε γιατρούς (Παιδιάτρους, Γυναικολόγους, Δερματολόγους) με στόχο την ενημέρωση σχετικά με τα προϊόντα της συγκεκριμένης σειράς
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς
  • Παρουσία και συμμετοχή σε σεμινάρια, ημερίδες και συνέδρια

Απαραίτητα προσόντα / απαιτήσεις θέσης:

  • Ιδανικά 1-3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση στον χώρο του δερμοκαλλυντικού
  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ Βιολογίας, Χημείας ή παραϊατρικού κλάδου
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS Office και Η/Υ
  • Γνώση & διαχείριση συστημάτων CRM & ERP
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ικανότητα παρουσιάσεων σε κοινό
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα οδήγησης

Λοιπές δεξιότητες / ικανότητες

  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη
  • Άριστες διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Διάθεση & ενθουσιασμό για επίτευξη στόχων

Τι προσφέρουμε

  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρικό Laptop
  • Εταιρικό Κινητό

Περιγραφή Εταιρίας