Θέσεις Έργασίας

Find Jobs | Post Resume | my careerbuilder | Help

Στοιχεία αγγελίας

Σχέση απασχόλησης - Πλήρης ΑπασχόλησηΕλάχιστη Απαιτούμενη Εκπαίδευση - ΤΕΙΑπαιτούμενη Προϋπηρεσία - Τουλάχιστον 1 έτος/ηΚατηγορίες - Επαγγέλματα Υγείας, Πωλήσεις, Μάρκετινγκ / Έρευνα Αγοράς

Περιγραφή

H SBS Financial Consultants για λογαριασµό πελάτη της, που αντιπροσωπεύει πολυεθνική εταιρεία παραγωγής

οδοντιατρικών αναλωσίµων και εξοπλισµού, αναζητά για την ανάπτυξη των πωλήσεων

ένα (1) άτοµο πλήρους απασχόλησης για την στελέχωση της θέσης :

«Ιατρικός Επισκέπτης»

 Περιγραφή θέσης

 Η προώθηση οδοντιατρικών αναλώσιµων και εξοπλισµού, µέσω της Επιστηµονικής Ενηµέρωσης οδοντιάτρων, µε συστηµατική κάλυψη της Αττικής και περιφέρειας

Προφίλ υποψηφίου
  • Πωλητής µε εµπειρία σε πωλήσεις χονδρικής αναλώσιµων η εξοπλισµού σε οδοντιατρεία
  • Θα προτιµηθούν πτυχιούχοι ΤΕΙ Οδοντοτεχνικής ή Νοσηλευτικής
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (τουλάχιστον Lower)
  • Πολύ καλή γνώση προγραµµάτων MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (e-mail) & περιβάλλοντος web
  • Δίπλωµα οδήγησης

Ο συνεργάτης µας επιθυµούµε :

  •  Να διαθέτει δυναµική προσωπικότητα µε ικανότητα στην επιχειρηµατολογία και την τεκµηρίωση
  • Να ενδιαφέρεται για τις ανάγκες, τη σωστή ενηµέρωση, ικανοποίηση και διατήρηση του πελάτη
  • Να βελτιώνει τις γνώσεις του στα προϊόντα και τον ανταγωνισµό
  • Να έχει διάθεση να εργαστεί και να επιτύχει τους στόχους

Η εταιρεία προσφέρει :
  • Μισθό κλιµακούµενο µε ποσοστά επί των πωλήσεων
  • Ασφάλιση
  • Διαρκή εκπαίδευση και επιµόρφωση στο πεδίο των προϊόντων της εταιρείας στην Ελλάδα και το εξωτερικό
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Εάν πιστεύεις ότι διαθέτεις τα παραπάνω προσόντα και εµπειρία, µπορείς να στείλεις το Βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση

Περιγραφή Εταιρίας