ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
  • Περιοχή εργασίας: Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα
  • Κατηγορία εργασίας: Πλήρης Απασχόληση
  • Τουλάχιστον 2 έτος/η Τουλάχιστον 2 έτος/η
  • Υπεύθυνος: Δεν Διατίθεται
  • Κωδικός Αγγελίας: ΟΙΝ21
Ο Όμιλος Σαράντη αποτελεί έναν από τους βασικότερους προμηθευτές ταχέως κινούμενων καταναλωτικών προϊόντων στην αγορά (FMCG) και σήμερα απευθύνεται, μέσω παραγωγής και εμπορίας, σε μια αγορά 100 εκ. καταναλωτών με πάνω από 85 σήματα μέσω 9 θυγατρικών στην Νοτιοανατολική Ευρώπη, στις χώρες Πολωνία, Ρουμανία, Βουλγαρία, Σερβία, Δημοκρατία της Τσεχίας, Ουγγαρία, Π.Γ.Δ.Μ., Βοσνία, Πορτογαλία, καθώς και εξαγωγών σε 40 χώρες.

Η δραστηριότητα του Ομίλου επικεντρώνεται στους κλάδους καλλυντικών και αρωμάτων, προϊόντων προσωπικής φροντίδας και περιποίησης, προϊόντων οικιακής χρήσης, καθώς και προϊόντων υγείας και φροντίδας. Σε κάθε κατηγορία διατίθενται προϊόντα υψηλής αναγνωρισιμότητας, που συχνά βρίσκονται στην κορυφή της προτίμησης των καταναλωτών.

Επισκεφτείτε μας και μάθετε περισσότερες πληροφορίες στο www.sarantisgroup.com
Maintenance & New Project Engineer

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Η Εταιρεία ΓΡ. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Α.Β.Ε.Ε. μια από τις δυναμικότερες Ελληνικές εταιρίες που δραστηριοποιείται διεθνώς στο χώρο των καταναλωτικών προϊόντων με ηγετικά προϊόντα όπως SANITAS, CARROTEN, ΒΙΟΤΕΝ, VAPONA, TEZA, CAMEL, TUBOFLO, STR8, κτλ. ζητά να προσλάβει άμεσα για το εργοστάσιο της στα Οινόφυτα Βοιωτίας για το τμήμα παραγωγής καλλυντικών:

   (ΚΩΔ ΑΓΓΕΛΙΑΣ: ΟΙΝ21)

Η θέση αναφέρεται στον Operation Manager Cosmetics.

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διακρίνεται για την οργάνωση του, την αναλυτική και δημιουργική του σκέψη, την επιθυμία του να εργαστεί σε ένα περιβάλλον όπου απαιτείται σχολαστική τήρηση διαδικασιών και κανόνων υγιεινής και ασφάλειας, καθώς και την αποτελεσματική του επικοινωνία και την ομαδική εργασία. Τέλος, πρέπει να είναι προσανατολισμένος στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του τμήματος.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε παρεμφερή βιομηχανία (καλλυντικών, φαρμάκων ή τροφίμων)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικό και γραπτό λόγο)
  • Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Κύρια καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την εγκατάσταση, συντήρηση και καλή λειτουργία του εξοπλισμού παραγωγής (παρασκευαστηρίου και συσκευασίας)
  • Κατάρτιση και υλοποίηση του επενδυτικού πλάνου που αφορά στον εξοπλισμό παραγωγής
  • Κατάρτιση και διαχείριση προϋπολογισμού της συντήρησης και των νέων έργων
  • Υποστήριξη όλων των δραστηριοτήτων σχετικών με την βελτίωση των αποδόσεων των γραμμών παραγωγής, της υγιεινής και της ασφάλειας.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας στον Όμιλό μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Δείτε Όμοιες Θέσεις