ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
  • Περιοχή εργασίας:
    Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά
  • Σχέση εργασίας:
    Πλήρης Απασχόληση
  • Απαιτούμενη εμπειρία:
    1 έως 2 χρόνια
  • Ελάχιστη Απαιτούμενη Εκπαίδευση:
    Αδιάφορο
  • Κατηγορία εργασίας:
    Εξυπηρέτηση Πελατών
    Καταστήματα Λιανικής
Ταμίας Καταστήματος
Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει για τo κατάστημα του στην Κέρκυρα:

Ταμία Καταστήματος

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και οργάνωση του ταμείου.
  • Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών.
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας.
  • Υποστήριξη της διοικητικής λειτουργίας του καταστήματος και ενεργή συμμετοχή στην άψογη λειτουργία και οργάνωση του τμήματος.

Επιθυμητά Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία 1- 2 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Άριστη γνώση διαχείρισης και οργάνωσης ταμείου.
  • Άριστη γνώση ταμειακών συναλλαγών (χρέωση πιστωτικών καρτών και δανείων κλπ).
  • Γνώσεις ταμειακών προγραμμάτων ή εφαρμογών (ERP).
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών.
  • Διαρκή εκπαίδευση.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση.

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, κάντε τώρα την αίτηση σας ακολουθώντας το link και συμπληρώστε ως επιθυμητή περιοχή απασχόλησης την Κέρκυρα

Δώστε μας το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία αίτησης και για να σας στέλνουμε όμοιες θέσεις με την Ταμίας Καταστήματος θέση
Το email δεν είναι έγκυρο Απαιτείται email

Δείτε Όμοιες Θέσεις