Για εργοδότες
Back Office Agent

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών, Cosmetic Derma Μedical Group, αναπτύσσεται και ζητά να προσλάβει άμεσα υπάλληλο Back Office για την Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση σε CRM (DATA ENTRY)
  • Συντονισμός, οργάνωση και τήρηση των διαδικασιών του τμήματος
  • Συμμετοχή σε έκδοση στατιστικών
  • Διαχείριση αιτημάτων και αναφορών

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή εμπειρία (όχι απαραίτητη) σε θέσεις υπάλληλου back office
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ, MS Office
  • Γρήγορη πληκτρολόγηση / Τυφλό σύστημα
  • Άριστη χρήση γραπτού & προφορικού λόγου
  • Εργατικότητα & υπευθυνότητα
  • Συνέπεια & οργανωτικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλός σταθερός μισθός  αναλόγως προσόντων
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Εύκολη πρόσβαση (Μετρό Ευαγγελισμού)
  • Employee benefits & discounts

Η υποβολή του βιογραφικού σας σημειώματος προϋποθέτει ότι συναινείτε και αποδέχεστε την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων από την εταιρία μας αποκλειστικά για τον σκοπό της αξιολόγησης της αίτησής σας

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται άκρως εμπιστευτικά και θα τηρηθούν στη βάση δεδομένων μας για 1 χρόνο από την ημέρα υποβολής τους.

Αθήνα
πριν 11 μέρες
Entry / Αρχάριος