Για εργοδότες
Συντηρητής - Σαντορίνη
Company logo - click to visit company page
251-500
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΘήραΤοποθεσία
Θήρα
πριν 20 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

                                                 Η Empiria Group αναζητεί

                                    για τα ξενοδοχεία της στη Σαντορίνη

                                                             Συντηρητή

Η Empiria Group, κατέχει, διαχειρίζεται και λειτουργεί  πολυτελή ξενοδοχεία και βίλες, μέλη των αλυσίδων The Luxury Collection & Design Hotels της Marriott International, που βρίσκονται σε κορυφαίους προορισμούς σε όλη την Ελλάδα, συγκεκριμένα στη Σαντορίνη, την Πάρο και την Πελοπόννησο.

Για περισσότερα από 30 χρόνια και μέσω μιας ομάδας που ξεπερνά τους 300 συνεργάτες, έχουμε δημιουργήσει μοναδικές εμπειρίες φιλοξενίας που παρέχονται μέσω των εξατομικευμένων υπηρεσιών μας, με προσοχή στη λεπτομέρεια που αξίζουν και εκτιμούν οι πελάτες μας.

Στην Empiria Group στοχεύουμε να επαναπροσδιορίσουμε τους προορισμούς που δραστηριοποιούμαστε όντας η κυρίαρχη εταιρεία πολυτελούς  φιλοξενίας στην Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών-υδραυλικών εγκαταστάσεων και επισκευές βλαβών
  • Καθημερινή συντήρηση πισίνας
  • Καθημερινή παρακολούθηση εκκρεμοτήτων συντήρησης / βλαβών
  • Γενικές επισκευές εργασίες συντήρησης κτιριακών υποδομών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών-υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Γνώσεις συντήρησης πισίνας
  • Οργανωτικό και ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Στην Empiria Group είμαστε υπερήφανοι που προάγουμε Ίσες Ευκαιρίες Απασχόλησης ανεξάρτητα από τη φυλή, το χρώμα, την εθνικότητα, τη θρησκεία, το φύλο, την ηλικία, την αναπηρία ή τον σεξουαλικό προσανατολισμό.

Θήρα
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή